Доставляємо в усі куточки світу, окрім росії,  білорусії та тимчасово окупованих росіянами територій України.

Замовити дзвінок

Будні 09.00 - 17.00

Сб, Нд - вихідні

Приєднуйся до нас:
Схема "Magical" від Just Nan JN Лімітована версія
Артикул:
JN
Країна виробник: 
США
Виробник:
Тематика:
Немає в наявності
1 680,00 ГРН.
Повідомити про наявність
Вага: 1 грам

Magical 

На даний момент Just Nan працює над новим семплером та кубиком. 

Семплер має розміри 8 ½” H X 5” W. Вишиватиметься на 32 CT Zweigart Antique White Linen, нитками DMC у відтінках рожевого, блакитного, лавандового та зеленого. Дизайн з оригінальним віршем і шістьма спеціальними стібками. Серед рядів садових квітів є сині пташки, бджоли, метелики та сонечка, а оскільки це чарівний сад, ви також знайдете двох лавандових мишей, синього павука та рожевого їжачка!

Буде багато трежерсів! Унікальні прикраси включають розмальовану золоту квітку, кристали з золотою обшивкою, крихітні золоті квіткові намистини, три кольори бісеру та білі перлинки.

Крихітний кубик зі шпильками розміром 1 ¼ дюйма відповідає зразку з квітами на 5 сторонах і павуком і мишами по низу. Розмір куба становить 5 ½" H X 4 "W на тій ж самій тканині. Куб встановлюється на 4 вигадливі квіткові ніжки, які вишивальниця закріпить на місці прямими шпильками. Вінцем є чарівна квіткова булавка, яку збирає вишивальниця і вставляє у верхню частину куба. Ми надаємо частини та інструкції Pretty Pin.

Magical включатиме кольорову обкладинку, 12-сторінковий посібник із вишивання, усі прикраси, включно з квітковими ніжками для куба, а також красиві деталі шпильок. Вишивальниці потрібно буде додати набивку для куба та 4 прямі шпильки.

Фотографій ще немає, вам доведеться проявити свою уяву.

0
No votes yet