Доставляємо в усі куточки світу, окрім росії,  білорусії та тимчасово окупованих росіянами територій України.

Замовити дзвінок

Будні 09.00 - 17.00

Сб, Нд - вихідні

Приєднуйся до нас:
Запити на товари не представлені в асортименті
Ми будемо раді розширити асортимент

Заповніть Google-форму, в якій Ви можете відзначити галочкою виробників, чиї товари Вас цікавлять або додати свій варіант через кнопочку "інше"

Посилання на опитування https://forms.gle/VqJceSFmu1rYxMWh8

Правила проведення розіграшів
Розгорніть відповідь, щоб побачити правила

1. Періодичність розіграшів встановлюється адміністрацією магазину.

У кожному окремо взятому випадку терміни публікуються в новинах магазину

2. У розіграші може брати участь будь-який клієнт магазину, що самостійно розмістив замовлення в період проведення розіграшу згідно термінів, встановлених адіміністрациі магазину.

3. Для участі в розіграші необхідно оформити і сплатити замовлення в магазині в терміни, зазначені в відповідній Новині про окремо взятий розіграш. При цьому враховується тільки одне оформлене замовлення. Кількість замовлень не впливає на ймовірність виграшу.

4. Доставка призу оплачується організатором по території України або за рахунок переможця, якщо доставка міжнародна. Цей пункт може бути окремо описаній у Новині про розіраш.

5. Розіграш призів проводить адміністрація магазину за допомогою незалежного інтернет-ресурсу або у інший спосіб на власний розсуд.

Розіграш може бути знятий на відео і опублікований в групах магазину в соціальних мережах. Адміністрація зобов'язується переобрати переможця в разі відмови переможця від призу або отстутсвія відповіді від переможця на протязі 7 календарних днів.

6. У разі форс-мажорних обставин адміністрація залишає за собою право перенесення дати розіграшу.

7. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови розіграшу.