Доставляємо в усі куточки світу, окрім росії,  білорусії та тимчасово окупованих росіянами територій України.

Замовити дзвінок

Будні 09.00 - 18.00

Сб, Нд - вихідні

Приєднуйся до нас:

Новини

Відправка замовлень в інші країни в умовах пандемії. Зміни в митному оформленні ЄС.
20 жовтня 2021

Всупереч пандемії, ми продовжуємо відправляти посилки практично в усі куточки земної кулі!

Нині, попри наші старання і зусилля транспортних компаній, спостерігається незначне збільшення термінів доставлення. Найчастіше затримання обумовлені питаннями логістики.

З 1 липня 2021 року додався ще один фактор, викликаний змінами Європейського законодавства в частині митного оформлення міжнародних відправлень. Всі посилки, незалежно від їх вартості обкладаються податком VAT (ПДВ). Для прискорення процедури обов'язковою умовою є внесення адреси електронної пошти одержувача в супровідні документи. Попри всі старання, митні органи деяких країн все ж затримують посилки на 1-2 тижні. Хоча бувають більш кричущі випадки. Також почастішали випадки більш тривалого митного оформлення і в інших країнах.

Варто відзначити, що державні органи Вашої країни можуть ввести обмеження на імпорт вантажів (ввезення посилок) або зобов'язати транспортні компанії здійснювати карантинні заходи до вантажів, які прибули на територію країни. Це може бути тимчасове зберігання вантажів на спеціально обладнаних складах, їх санітарна обробка та інші запобіжні заходи. Терміни карантину вантажів визначаються державними органами та ця інформація повинна бути публічною. Як правило, цей термін 1-4 тижні. Отже, фактичні терміни доставлення можуть коливатися від 10 до 70 днів.

Особливо важка ситуація в наступних країнах: Ірландія (тимчасово не відправляємо посилки), Нідерланди, Білорусь, Ізраїль, Туреччина. Ми визначили, що на швидкість митного оформлення безпосередньо впливає розмір і вартість посилки, тому ми можемо запропонувати відправити замовлення декількома посилками. Це також знизить ризик затримки / втрати, псування всього замовлення. Кожна ситуація нами розглядається персонально та  виключно в інтересах клієнта.

 

За нашими спостереженнями, посилки залишають територію України протягом 3-5 днів з моменту відправлення, як це і було до початку пандемії. Транспортування до країни призначення може займати від 4 до 20 днів, і ще кілька днів по території країни призначення. У Російській Федерації, США, Канаді, Австралії ці терміни можуть бути більше звичайного зважаючи на значну територію цих країн. Швидкість доставлення залежить від безлічі факторів і в 99,99% випадків посилка досягає пункту призначення.

Але все ж буває і виняток з правила. У період пандемії було втрачено всього дві посилки, що становить приблизно 0,0014% від всіх наших міжнародних відправлень. В принципі, з 2015 року і до початку пандемії таких ситуацій не було.

Посилка може вважатися втраченої, якщо по її шляху прямування не було рухів понад 70 днів. Подати на розшук посилку ми можемо тільки через 21 день з моменту, коли вона покинула територію України. У разі втрати посилки ми компенсуємо повну вартість замовлення! Ми здійснюємо повернення коштів не чекаючи офіційних результатів розслідування і підтвердження факту втрати посилки транспортними компаніями, які можуть затягнутися на місяці.